Říkají o nás..

"Pan Štípek odvedl naprosto neuvěřitelnou práci. Jeho přístup jsem nejprve zažila z pozice kupující - a na základě této skvělé zkušenosti jsem se ho rozhodla oslovit také z pozice prodávající. Férový, přátelský, velmi příjemný muž, s nimž nic nebylo problém. Zároveň jsem neměla pocit, že by informace nějak "lakoval na růžovo" - spíše naopak, díky jeho přístupu jsem měla v celém procesu prodeje nemovitosti jistotu, že vím, co se děje, jak se věci doopravdy mají. Jako maminka malého dítěte také velmi oceňuji, že po každém telefonátu "za pochodu" pan Štípek ještě jednou shrnul, na čem jsme se domluvili, písemně do emailu. Vždy mi nabídl svůj profesionální pohled a doporučení, rozhodnutí pak ale nechal na mně a plně ho respektoval. Po úspěšně dokončeném prodeji mě skoro mrzí, že již aktuálně nemám co koupit ani prodat - protože tento obchodní vztah a proces byl doopravdy radost. "

"příjemné a flexibilní jednání, erudovaný a dodržující dohodnuté termíny"
"Pan Štípek je pracovitý, svědomitý a vstřícný, zárověň vzdělaný, takže poslouchá jakou má klient představu a nezpívá jen naučenou písničku. I když s klientem ne zcela souhlasí má takt jak to vyjádřit."

"Dobrý den, paní makléřku Michaelu Podobskou bych doporučila všem, kdo potřebují pomoci v oblasti realit. Její vysoce profesionální a velmi lidský přístup naprosto převýšil veškerá naše očekávání. Je to precizní makléřka s obrovským přehledem v oboru, s velkým osobním nasazením, zaměřená na detail, vysoce komunikativní. Její služby přesahují také běžné služby makléře, pracuje nad rámec svých povinností, informuje pravidelně o stavu zakázky. Přeji vaší realitní kanceláři co nejvíce takových makléřů. Dle mého názoru je paní Podobská výjimečnou osobností, na místě a špičkou ve svém oboru.  

"Profesionální přístup, dobrá komunikace, spokojenost, opět využijeme Vašich služeb."

"Naprosto profesionální přístup, excelentní znalost problematiky real. trhu, spolu se zkušenostmi z oblasti financí. Makléř nám dobře poradil jak nejlépe nemovitost na prodej připravit, a následně se sám postaral o uvedeni nemovitosti na realitmí trh. Jeho kvality jako dobrého obchodníka se projevily,jak při výběru kupce, tak při zpracování vyváżené kupní smlouvy. Další plus byla pomoc v době Covidovè , kdy nám makléř pomohl obstarat záležitost kolem prodeje tak, abychom vzhledem k našemu zdravotnimu stavu eliminovali setkávání s velkou skupinou lidí. A pokud k nějakému setkání došlo, vźdy bylo zajištěno bezpečné prostředí pro všechny strany. Dbal celkově na dodržování zdravotních předpisů ochrany klienta i prodávajících, sebe nevyjímaje pomocí roušky či respirátoru. Celkově shrnuto profesionál, kterému bych kdykoliv svěřila další zakázku a těšila se pozitivní výsledek. Provedl nás celým procesem prodeje a my jsme měli pocit že se na něj můžeme v každé minutě spolehnout. "