Poznejte nás


Ing. Roman Štípek

Kdo je ten chlapík a jak se dostal k realitám?

Mým posláním je dělat pro klienty zázraky. Za neprůstřelný průběh transakce položím hlavu na špalek. V rozbouřených realitních vodách Vás budu směřovat bezpečně k cíli a vyhneme se společně všem vlnám a tlakům. Prodej nemovitosti pro Vás bude pohoda a relax. Ušetřím Vaše nervy a čas. V neposlední řadě Vám ušetřím hromadu peněz. A to už stojí za zvážení.

Vystudoval jsem VŠE, žiju na Praze-západ a mám to tady rád. Po škole jsem se vrhnul na práci v korporacích. 

Jsem ekonom, mám i právní vzdělání, řídil jsem nemovitosti. ANO, práce v realitách, to je ono. Práce různorodá, od každého trochu. Tak mne tu máte a rád se o Vás postarám.

A co dělám, když zrovna neprodávám Vaše nemovitosti?

Mám tři puberťáky, takže vyjednáváním a argumentováním se bavím i ve svém volném čase. Mám rád aktivity spojené s pohybem. Věnuji se triatlonu, tedy běhám, jezdím na kole a plavu. Rád si střihnu i nějaký ten závod. Mám rád cestování, čím méně pohodlí, tím lépe.

S kolegyní Michaelou Vám dokážeme, že spolupráce s námi bylo Vaše nejlepší rozhodnutí.

Michaela Podobská

Já jsem ta, co má energii na rozdávání! 

Mým úkolem je poskytovat Vám poradenství, vyjednávat za Vás a pečlivě vést obchodní záležitosti až do konce.

Jsem kreativec, miluji marketing. A když říkám, že se postarám o přípravu nemovitosti, myslím to vážně - dokážu udělat z cihel a betonu něco, co připomíná královský palác! A co se týče brožur - tady mám spoustu triků na skvělé grafické designy, které oslní Vaše potenciální zákazníky. Když to shrnu, moje práce je prostě dokonalá kombinace kreativity a schopnosti vydolovat z každé nemovitosti to nejlepší! 

Když neřádím v práci, tak trávím čas s mojí kmenovou partou. To je moje rodina a ta mě táhne vpřed. A já se snažím je podpořit úplně stejně. Ať už se jedná o kuchtění, nebo výlety do přírody - všechno děláme spolu. Máme také rádi zvířata, pár chlupáčů se doma najde. Chováme králíky a nejradši je máme na pekáči. Pěstuji kouzelné bylinky, mám zahradu plnou tajemných zákoutí a kempuji jako šílenec pod hvězdným nebem, kde piji čaj tak silný, že by přiměl spát i draka.

A tady je pár fotek, které přesně vystihují, co mě zajímá a baví.