Expres prodej - 2+1, Praha 6, ul. Čílova, před rekonstrukcí

PRODÁNO ZA 6.290.000,-

Jak proběhl rychlý prodej bytu 2+1 v Praze 6 na ulici Čílova: Příběh bleskové transakce 

Fáze 1 - Nabrání zakázky: Prvním krokem k úspěšnému prodeji bytu bylo nabrat zakázku. Realitní agentura XYZ přijala pověření prodeje bytu 2+1 na ulici Čílova v Praze 6 od majitele. S ohledem na potřebu rychlého prodeje byla sestavena efektivní strategie pro marketing a propagaci nemovitosti. 

Fáze 2 - Propagace a marketing: Během této fáze byl byt intenzivně propagován a prezentován potenciálním zájemcům. Využili jsme širokou škálu našich marketingových nástrojů, včetně online inzerce, sociálních médií, a tradičních propagačních metod. Díky strategickému plánování a cílené propagaci jsme měli zájem několika poptávajících.

Fáze 3 - Prohlídky a jednání s potenciálními zájemci: Organizovali a zajistili jsme prohlídky bytu pro potenciální zájemce. Zajistili jsme hladký průběh prohlídek a vedli jednání s potenciálními kupci. 

Fáze 4 - Uzavření obchodu: Po rychlém a efektivním vyhledání vhodného kupce byly uzavřeny finální dohody a smlouvy. Dosaženo vzájemného souhlasu a transakce byla uzavřena. Majitel bytu byl spokojen s výsledkem prodeje, který proběhl rychle a bezproblémově.

Prodej vyžadoval:

  • Přípravu: Drobné úpravy a homestaging pro zvýšení atraktivity.
  • Efektivní marketing a prodejní plán: Marketingový a prodejní plán na míru.
  • Transparentní proces: Bezproblémový prodej díky transparentní komunikaci.
  • A na závěr poděkování: Obyvatelům domu bylo odesláno poděkování za trpělivost během prodejního procesu.

Chcete také získat nejlepší cenu za vaši nemovitost? Stačí nás kontaktovat!